ACUN ILICALI'NIN YENİ SEVGİLİSİ KİM?

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi kim?

Acun Ilıcalı’nın şimdi de geçen yaz Çeşme’de bir barda tanıştığı Kardelen Ergin’le aşk yaşadığı sanat camiasında herkesin dilinde...

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi kim?

Zeynep Ilıcalı’yla evliliği devam ederken 4 ay önce sevgilisi Şeyma Subaşı’ndan bir kızı dünyaya gelen Acun Ilıcalı’nın şimdi de geçen yaz Çeşme’de bir barda tanıştığı Kardelen Ergin’le aşk yaşadığı sanat camiasında herkesin dilinde...  Medyanın önde gelen patronlarından birini yanına alarak tv8 kanalının yeni sahibi olan Acun Ilıcalı’nın aşk trafiği iyice karıştı.  11 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı’yla evliliği devam ederken Şeyma Subaşı’yla aşk yaşamaya başlayan Ilıcalı’nın şimdi de gönlünü başka bir güzele kaptırdığı konuşuluyor.

Sevgilisi Subaşı’ndan 4 ay önce bir kızı dünyaya gelen Acun Ilıcalı’nın, Kardelen Ergin’le birlikte olduğu iddia ediliyor.Acun Ilıcalı’nın, son günlerde gittiği her yere yanında götürdüğü Kardelen Ergin’le geçen yaz Çeşme’de bir barda tanıştığı öğrenildi. Şu sıralar İzmir Altınyunus’ta Yetenek Sizsiniz’in final bölümlerinin çekimlerine katılan Ilıcalı, boş zamanlarını da Ergin’le birlikte geçiriyor.Acun Ilıcalı’nın yeni ilişkisinin duyulmaması için Kardelen Ergin’le daha çok İstanbul dışında bir araya geldiği konuşuluyor.

 Yetenek Sizsiniz jürisi Eser Yenenler’le fotoğraflarını Instagram’a koyan Kardelen Ergin, önceki gün İzmir’deki final bölümü çekimlerini de paylaştı.Zeynep Ilıcalı, Acun Ilıcalı‘nın Şeyma Subaşı’yla ilişkisi ortaya çıkınca 2010 yılında, “İhanete uğradım” diyerek boşanma davası açmış, yaklaşık 50 milyon TL olan servetin yarısını ve aylık 30 bin lira da nafaka istemişti.

 Şeyma Subaşı ise, Acun Ilıcalı'dan olan bebeğinin doğum haberinden sonra, Ilıcalı'nın kendisine satın aldığı bebek hediyesiyle magazin gündemine gelmişti. Acun Ilıcalı, kızının annesi Şeyma Subaşı'na Nişantaşı'nda bir dükkan satın almıştı.Şeyma Subaşı, kızının fotoğrafını İnstagram hesabında yayınlamıştı... KAYNAK AKŞAM

 Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi kim? başlıklı haberimiz 690 kez okundu. Yayınlanma tarihi: 2014-02-23 09:05:42

Yorum Yazınız

İsim Soyisim:
Güvenlik Kodu:
Kodu değiştir

    Mevcut Yorumlar

    Bu hiç yorum yapılmamış, ilk siz yorum yapmak istermisiniz?

Videolar

Tum Videolar

Büyük Yürüyüş Belgeseli

TRT1 Büyük Yürüyüş Belgeseli

Ermenistan Askeri yakalanınca özür diledi

Ermeni askeri diz çöktü özür diledi

Google+