SURVİVOR 2014, KİMLER KATILACAK?

Survivor 2014, kimler katılacak?

Acun Ilıcalı 2014 Survivor’ın Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacağını açıkladı. Ilıcalı Survivor'a kimlerin katılacağını açıkladı


Acun Ilıcalı 2014 Survivor’ın Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacağını açıkladı. Ilıcalı Survivor'a katılacak isimler hakkında da açıklamalarda bulundu.

Acun Ilıcalı Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze'de 2014 Survivor'da kimler olacak sorusuna 'O daha belli değil' diyerek cevap verdi.

Ilıcalı, Eda Taşpınar içinse 'Bizim Survivor kadromuzda yok. Kendisini seviyoruz. Zamanında düşündüğümüz bir isimdi, o zaman olmadı' dedi.
'Şu anda kesinleşen hiç kimse yok' diyen Acun Ilıcalı voleybolcu Duygu Bal ile 3 ay önce görüştüğünü doğrulayarak 'Onunla tekrar görüşeceğiz' dedi. Alex'in tercümanı Samet, Burak Gacemer ve Asuman Krause için önce 'Onlarla da hiç görüşmedik' dedi.

Ardından Ilıcalı adı geçen isimler için 'Görüşmedim derken... Kendi aramızda bir şeyler konuşuyoruz. Olabilir de... Yok deyip bu sefer götürürsem yalancı duruma düşmeyeyim. Hakikaten bir karar vermedik' açıklamasında bulundu.   

 Survivor 2014, kimler katılacak? başlıklı haberimiz 885 kez okundu. Yayınlanma tarihi: 2013-12-16 17:43:32

Yorum Yazınız

İsim Soyisim:
Güvenlik Kodu:
Kodu değiştir

    Mevcut Yorumlar

    Bu hiç yorum yapılmamış, ilk siz yorum yapmak istermisiniz?

Videolar

Tum Videolar

Çılgın Pilot öyle bir rekor denede ki...

Çılgın Pilot öyle bir rekor denede ki

Savaş uçağı ile F1 yarışı

Savaş uçağı ile F1 yarışı

Google+