Kategoriler

Son Dakika Haberler

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama'ya 4 ödül

İSTANBUL (AA) - Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, MediaCat dergisi tarafından düzenlenen MediaCat Felis Ödülleri'nde 4 ödüle layık görüldü.Şirketin açıklamasına göre, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, güneşin zararlarından korunarak onun...

İSTANBUL (AA) - Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, MediaCat dergisi tarafından düzenlenen MediaCat Felis Ödülleri'nde 4 ödüle layık görüldü.

Şirketin açıklamasına göre, Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, güneşin zararlarından korunarak onun pozitif etkisinden faydalanmayı sağlayan "Daylong Güneşin Mutlu Yüzü" kampanyası ile "En İyi Lansman Kampanyası" kategorisinde büyük ödülün, eczane teknisyenlerine yönelik bilgi yarışması Imutor Go ile de "En İyi Eğitim Projesi", "En İyi Doğrudan Pazarlama Projesi" ve "En İyi Medikal Pazarlama Kampanyası" kategorilerinde ödül almaya hak kazandı.

Yarışmada Eczacıbaşı İlaç Pazarlama'ya büyük ödülü getiren "Daylong Güneşin Mutlu Yüzü" projesi kapsamındaki çalışmalarda, güneşin insanları mutlu ettiği mesajını veren ve Daylong'u güneşten faydalanmayı sağlayan bir marka olarak konumlandıran Eczacıbaşı, bir sosyal deneyle de bu projesini destekledi.

Felis Ödülleri 2017'de Eczacıbaşı İlaç Pazarlama'ya 3 ödül getiren Imutor Go projesi ise Kasım 2016'da hayata geçirildi. Eczane teknisyenlerine yönelik dijital bir bilgi yarışması platformu olan Imutor Go'da eczane personelinin Imutor ürün bilgisini ve sıcak satışa yönelik çapraz satış tekniklerini taze ve doğru tutmak, bu sayede teknisyenin elden ürün satışını arttırmak amaçlandı.

Bagisiklikkazandirir.com üzerinden kurgulanan Imutor Go bilgi yarışmasıyla 4 hafta boyunca her hafta birinci olan teknisyenlerle ayın ilk 3 teknisyeni ödüllendirildi. 4 Aralık 2016'da sona eren bilgi yarışması ile toplamda 1100 eczane ile 2 bin 300 teknisyene ulaşıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
GÜVENLİK
21 Kez Görüntülendi.
Sevgilisini 26 yerinden bıçakladı kaçtı, kırmızı bültenle aranıyor
GÜVENLİK
18 Kez Görüntülendi.
Sağlık çalışanlarına yönelik operasyon: 11 kişi gözaltında
Spor
12 Kez Görüntülendi.
Spor Toto 9. hafta maç programı açıklandı
Spor
16 Kez Görüntülendi.
ZTK 4. Eleme Turu kuraları çekildi
Spor
20 Kez Görüntülendi.
Anadolu Efes,  Zalgiris Kaunas
Spor
24 Kez Görüntülendi.
Fenerbahçe,  Khimki Moskova’yı ağırlıyor
Spor
33 Kez Görüntülendi.
Galatasaray 84- Germani Brescia 74
Spor
34 Kez Görüntülendi.
Darüşşafaka Tekfen 71- Buducnost VOLI  63
Spor
24 Kez Görüntülendi.
Banvit 96- Le Mans 67
Gündem
64 Kez Görüntülendi.
Kaşıkçı olayı; İddialar vahim, son söz savcılığın