Kategoriler

Son Dakika Haberler

Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi'ne 3 ödül birden

- Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi Direktörü Sözer: - "Gerek teknoloji gerekse insan kaynakları alanında kazandığımız bu ödüller, Yapı Kredi olarak bizleri, özellikle de Müşteri İletişim Merkezi'ndeki temsilcilerimizi müşteri deneyimini kusursuzlaştırmak ve daha fazlasını başarmak adına motive ediyor"

İSTANBUL (AA) - Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi, Avrupa İletişim Merkezi ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri'nde "En Etkili Gelişim Stratejisi" kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

Bankanın açıklamasına göre, Yapı Kredi, Müşteri İletişim Merkezi'nin hizmet alt yapısını geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak adına 2017 yılında hayata geçirdiği inovatif projelerle ödül aldı.

Yapı Kredi, IMI Conferences tarafından düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri Yarışması'nda da iki ödülün sahibi oldu.

Müşteri deneyimini iyileştirmek ve hizmet altyapısını geliştirmek adına 2017'de hayata geçirdiği proje ile IMI tarafından "En İyi Teknoloji ve Inovasyon" ödülüne layık görülen Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi, insan kaynağını etkili yönetmeye ve çalışan motivasyonunu arttırmaya yönelik çalışmalar ile de "En İyi İnsan Kaynakları" ödülünü aldı.


- İş süreçlerini kolaylaştırdı altın ödülün sahibi oldu


Açıklamada görüşlerine yer verilen Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi Direktörü Vedat Sencer Sözer, yapılan geliştirmelerle müşteri temsilcilerinin tek bir ekrandan tüm arama sürecini yönetebilecekleri, gerekli bilgilere erişebilecekleri bir sistemi hayata geçirdiklerini belirterek, şu değerlendirmede bulundu:

"Türkiye'nin dijital bankası Yapı Kredi olarak geliştirdiğimiz her insan odaklı teknoloji, Müşteri İletişim Merkezi'ndeki çalışanlarımızın operasyonel süreçlerini biraz daha kolaylaştırıyor. Müşteri memnuniyeti de çalışan deneyimine paralel olarak yükseliyor. Bu kapsamda 2017 yılında içinde pek çok yeniliği barındıran bir projeyi hayata geçirdik. Çalışanlarımızın, arayan kişiye dair bilgilere erişebilecekleri kullanıcı dostu tek bir ana ekran tasarladık. Bu ekranla birlikte müşteri temsilcilerimizin arayan kişinin sorununu çözmek adına farklı ekranlara veya sistemlere giriş yapmasına gerek kalmadı. Tüm işlemlerin tek ekrandan tamamlanmasını sağlayacak şekilde sistemimizi yenilemiş olduk."

Sözer, Müşteri İletişim Merkezi'nde hayatın her alanına 360 derece dokunan projeleri sonucunda hem insan kaynaklarının gelişimine, hem de teknolojik ve süreçsel gelişime odaklanarak kalite ve verimlilikte artış sağladıklarını bildirdi.

Müşteri deneyimini güçlendirdiklerini aktaran Sözer, daha önce şube veya farklı ekiplere yönlendirilen 100'e yakın işlemi Müşteri İletişim Merkezi'nden sunmaya başlayarak ilgili ekiplerin operasyonel yükünü hafiflettiklerini, tek çağrıda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya başladıklarını anlattı.


Yorumlar

Daha Fazla Haber
KÜLTÜR - SANAT
12 Kez Görüntülendi.
Çanakkale destanı bu sergide anlatılıyor
Sağlık
22 Kez Görüntülendi.
En sağlıklı 5 bahar meyvesi
GENEL
6 Kez Görüntülendi.
Prof. Dr. Ediger: ABD, İngiltere ve Fransa Suriye'de tiyatro oynadı
GÜVENLİK
8 Kez Görüntülendi.
FSM köprüsünde direksiyonu bırakıp zurna çaldı
GENEL
6 Kez Görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan 34 kanunu onayladı
Magazin
30 Kez Görüntülendi.
İngiliz ciçişler Dubai'yi karıştırdı
GENEL
10 Kez Görüntülendi.
Rezervasyonu iptal eden tatilciye 'erken seçim' iadesi
GENEL
16 Kez Görüntülendi.
'Yemek kartı' sektörüne yerli oyuncu
GÜVENLİK
12 Kez Görüntülendi.
Evi soyuldu, zararı site yönetimi ve güvenlik şirketi ödeyecek
Magazin
20 Kez Görüntülendi.
Hadise'ye büyük şok