Kategoriler

Son Dakika Haberler

14 yaşında çocuk bir gecede 4 araç çaldı, serbest bırakıldı

Kocaeli'nin Körfez ve Derince ilçelerinde bir gecede 4 aracı çalarak polisi peşinden koşturan 14 yaşındaki B.M., yakalandı. Polisin güçlükle yakaladığı hırsız savcılık tarafından serbest bırakılırken, gazetecilere pişkin pişkin poz vermeyi ihmal etmedi.

14 yaşında çocuk bir gecede 4 araç çaldı, serbest bırakıldı


Kocaeli Derince'de bir gecede 4 araç çalan ve polis tarafından güçlükle yakalanan hırsız, kameralara pişkin pişkin poz vermeyi ihmal etmedi.

Dün akşam, Esentepe Mahallesi Yıldırımer Caddesi'nde bulunan bir minibüs çalındı. Hırsız, bir süre sonra minibüsü Çamlıtepe Mahallesi Elma Sokak'ta terk edip, buradaki aynı modelde başka bir minibüsü alarak, kaçtı. İhbar üzerine polis ekipleri harekete geçerken, hırsız bu kez de çaldığı minibüsü Yarımca'da bırakıp, başka bir minibüsü çalarak kaçtı. Hırsız son olarak da Derince'de çaldığı minibüsü bırakıp başka bir minibüsü çalarak bölgeden ayrıldı.

Güvenlik kameraları görüntülerinden yola çıkan polis ekipleri, minibüsü çaldığı tespit edilen B.M.'yi, İzmit'teki evinde gözaltına aldı. B.M.'nin son çaldığı minibüs de evinin yakınlarında bulundu. Sağır ve dilsiz olan B.M.'nin aynı modeldeki minibüsleri düz kontak yaptırarak 2 dakika içinde çalıştırdığı, bir süre dolaşıp, yolda benzeri bir aracı görünce onu bırakıp, diğerini aldığı ve daha sonra terk ettiği öğrenildi.

Araçlar sahiplerine teslim edilirken, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen B.M. çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Magazin
14 Kez Görüntülendi.
Usta oyuncu hayatını kaybetti
Politika
13 Kez Görüntülendi.
CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan'dan acı haber
Magazin
26 Kez Görüntülendi.
Hadise beyaz kıyafeti ile büyüledi
GÜVENLİK
53 Kez Görüntülendi.
Fuhuş operasyonu; Çarşafla kaçarken 3. kattan düştü
Spor
16 Kez Görüntülendi.
Andre Ayew: Taraftarımız inanılmazdı
Magazin
46 Kez Görüntülendi.
Akit: Ateist Sajopa Kajmer çarpıldı
Spor
16 Kez Görüntülendi.
Atiba Hutchinson: ‘İki puan bıraktık’
Spor
16 Kez Görüntülendi.
Güneş "Kazanabileceğimiz bir maçtı"
Gündem
27 Kez Görüntülendi.
Estetik ameliyata hakaret eden kocasına tazminat davası açtı
Spor
11 Kez Görüntülendi.
Cocu " ilk yarıda çok iyi bir oyun oynadık"