Kategoriler

Son Dakika Haberler

Isparta şehidini bekliyor; Ali Yılmaz yarın toprağa verilecek

Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen 'Zeytin Dalı Harekatı'nda Uzman Çavuş Ali Yılmaz şehit oldu. Şehidin, Isparta merkez Batıkent Mahallesi'nde oturan ailesine şehadet haberi verildi.

Isparta şehidini bekliyor; Ali Yılmaz yarın toprağa verilecek

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen 'Zeytin Dalı Harekatı'nda Uzman Çavuş Ali Yılmaz (25) şehit oldu. Şehidin, Isparta merkez Batıkent Mahallesi'nde oturan ailesine şehadet haberi verildi.

TSK'nın Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü 'Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan Uzman Çavuş Ali Yılmaz, şehit oldu. Şehidin Isparta merkez Batıkent Mahallesi Oğuz Sitesi'nde oturan babası Hilmi ve annesi Emine Yılmaz'a şehadet haberini askeri yetkililer verdi. Haberin duyulmasının ardından akrabalar ve komşular da ailenin evine geldi.

Şehidin baba evinin bulunduğu binaya ve önündeki sokağa Türk bayrakları asıldı. Isparta Belediyesi tarafından baba evinin önünde taziye çadırı kuruldu. Askeri yetkililerin yanı sıra sağlık ve polis ekipleri de şehidin evine geldi. Isparta Valisi Şehmus Günaydın ile Belediye Başkanı MHP'li Yusuf Ziya Günaydın da şehidin baba evine gelerek taziyelerini iletti.


Bekar olan ve 2015 yılında TSK'ya katıldığı belirtilen şehit Ali Yılmaz'ın Bingöl'de görev yaparken Afrin'deki operasyona katıldığı kaydedildi. Isparta'nın Eğirdir ilçesi Sarıidris beldesi nüfusuna kayıtlı şehidin, babasının Isparta Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde çalıştığı, annesinin ev kadını ve lise çağında da 1 erkek kardeşi bulunduğu kaydedildi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gündem
43 Kez Görüntülendi.
FETÖ elabaşı yakalandı iddiası ortalığı karıştırdı
Sağlık
18 Kez Görüntülendi.
Hyaluronik Asit Serum Nedir? Ne İle Yarar?
Spor
13 Kez Görüntülendi.
Fenerbahçe puan kaybetmeye devam ediyor
Spor
12 Kez Görüntülendi.
Bursaspor dibe vurdu
GÜVENLİK
49 Kez Görüntülendi.
Kuyumcu soyguncusu çete yüksek teknoloji kullanmış
DIŞ HABERLER
68 Kez Görüntülendi.
Mum yerine dinamiti yakınca parmakları koptu
GÜVENLİK
52 Kez Görüntülendi.
Eda Yamanarslan'ın gizemli ölümü; Cinayet mi? intihar mı?
Gündem
136 Kez Görüntülendi.
Kız çocuğu nehre atladı, vicdansızlar gülerek özçekim yaptı
Gündem
12 Kez Görüntülendi.
Kadıköy Çevre Festivali başvurular başladı
Ekonomi
157 Kez Görüntülendi.
Türk organik ürünleri dünyaya açıldı