Kategoriler

Son Dakika Haberler

Eniştesini 5 yıl sonra öldürdü; Kaçırdı diye vurdu

İstanbul’da tercümanlık yapan Ahmet Kaya 5 yıl önce kaçırarak evlendiği eşi Çiçek Kaya’nın kardeşi tarafından öldürüldü. 

Eniştesini 5 yıl sonra öldürdü; Kaçırdı diye vurdu


Kız kardeşini kaçırdığı için 5 yıldır beslediği kin, cinayete döndü. İddiaya göre aile 5 aradan geçen 5 yıla rağmen bu evliliği kabul etmedi. Kendilerini ziyarete gelen Çiçek Kaya'yı geri göndermek istemedi. Bunun üzerine genç kadın ikinci kez evden kaçıp kocasının yanına döndü. Peşinden gelen kardeşi buluştuğu eniştesini öldürdü


Edinilen bilgilere göre Ahmet Kaya ve Çiçek A., 5 yıl önce evlenmek istedi. İddiaya göre bu evliliğe Çiçek A.’nın ailesi karşı çıktı. Bunun üzerine ikili birlikte Diyarbakır’dan kaçarak İstanbul’a geldi ve burada evlendi. Aradan 5 yıl geçmesine rağmen Çiçek Kaya’nın ailesi bu evliliği bir türlü kabul etmedi. Buna rağmen 29 yaşındaki kadın, 2 ay önce Diyarbakır’daki ailesini ziyarete gitti. Ziyaretin ardından İstanbul’a dönmek isteyen Çiçek Kaya iddialara göre kardeşleri tarafından gönderilmedi. Çiçek Kaya, evden ikinci kez kaçarak İstanbul’daki kocasının evine döndü. Bu duruma kızan genç kadının 2 kardeşi de peşinden İstanbul’a geldi. 

KAFEDE VURDULAR

İstanbul’a gelen İdris A. ile Mehmet A., önceki gün enişteleri Ahmet Kaya ile Kadıköy’de bir kafede buluştu. İddialara göre İdris A. lavaboya gidip döndükten sonra hiç konuşmadan Ahmet Kaya’ya silahla ateş açtı.


Kanlar içerisinde yere yığılan Ahmet Kaya hayatını kaybetti. İdris A. ise olay yerinden kaçtı. Şüphelinin kaçışı güvenlik kamera kayıtlarına yansıdı.

Olay sonrası kafede bulunanlar da panik halinde dışarı kaçtı. Olayın ardından harekete geçen Cinayet Büro Amirliği ekipleri İdris A.’yı yakaladı. Diğer kardeş Mehmet A. ise kaçtığı Diyarbakır’da gözaltına alındı. İdris A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gündem
36 Kez Görüntülendi.
Son dakika Van'da deprem, Saray 4.2 ile sallandı
Magazin
36 Kez Görüntülendi.
80'ler, 90'lar, biraz da noksanlar
Gündem
30 Kez Görüntülendi.
Borajet satışında skandal iddialar; Tanınmış isimler gözaltında 
GÜVENLİK
29 Kez Görüntülendi.
Yırtmaç etek cinayetinde sanıklar hakim önünde 
Gündem
37 Kez Görüntülendi.
Haluk Levent'i isyan ettiren şirket özür diledi
Magazin
18 Kez Görüntülendi.
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez yeni filminde striptizciyi canlandıracak
GÜVENLİK
91 Kez Görüntülendi.
Otobüsteki tacizciyi meydan dayağı; Vatandaş polise teslim etti
Teknoloji
23 Kez Görüntülendi.
Evdeki buzdolabı bilgi mi sızdırıyor?
Eğitim
38 Kez Görüntülendi.
Kadın öğretmeni dövmek için okul basmışlar
Sağlık
52 Kez Görüntülendi.
Kendinizi alamadığınız bir takıntınız varsa dikkat!