Kategoriler

Son Dakika Haberler

Ünlü Lüks marka Türkiye'de havlu attı: Fiyatları cep yakıyordu

Türkiye'de lüks markalar yüksek fiyatla satmasıyla ünlü mağaza tüm mağasalarını kapattığını duyurdu.

Ünlü Lüks marka Türkiye'de havlu attı: Fiyatları cep yakıyordu


Dünyaca ünlü lüks markaları Türkiye pazarına taşıyan Bilstore kepenklerini indiriyor. Bilsar’ın bünyesinde faaliyet gösteren Bilstore Türkiye’deki tüm mağazalarını kapattı. Lifestyle alışveriş konseptini hayata geçiren Bilstore’un Nişantaşı, Kanyon, Erenköy, Akmerkez  ve Tünel gibi merkezi lokasyonlarda mağazaları bulunuyordu. Firma 2005 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştı. İstanbul sosyetesinin ünlü isimlerinin alışveriş yaptığı mağazalar zincirinin kapanma kararı şirketin internet sitesinde yer aldı.

EKONOMİK KOŞULLAR NEDENİYLE KÜÇÜLMEYE GİDİLDİ

Bilsar’ın Yönetim Kurulu Başkanı Selman Bilal  yaptığı açıklamada, tekstil alanında ihracata yöneldiklerini bu sebeple iç pazarda küçülmeye gittiklerini söyledi. Bilal , “Türkiye’deki tüm Bilstore mağazalarını kapattık. Malum yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle ihracata yöneldik. Bu sebepten dolayı Bilstore mağazalarının faaliyetlerini durdurduk” dedi.

MALİ KAYNAKLARI BİR YERDE TOPLAMAK İSTEDİK

Türkiye’de yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı uzun vadeli bir önlem aldıklarını belirten Bilsar’ın Yönetim Kurulu Başkanı Selman Bilal,”  Bu dönemde mali kaynakları bir yerde toplamak gerekiyor. Bu sebeple iç pazardaki faliyetlerimizi durdurduk. Daha çok ihracata yöneldik. Bu konuda da başarılıyız. İhracat hacmimiz gayet iyi..” yorumunda bulundu. Bilstore mağazası bünyesinde Fred Perry, Nike, Adidas, Costume National, Superga gibi markaların ürünlerini satıyordu.

ÖZEL MARKALARI BULUNUYORDU

Özel markaların exclusive ürünlerini bir araya getiren ve farklı sunuş tarzıyla perakendecilik anlayışına yeni bir kategori ekleyen Bilstore 2005 yılı sonunda kapılarını açan Nişantaşı Abdi İpekçi Bilstore daha sonra Kanyon, Erenköy, Akmerkez ve Tünel'de açtığı mağazaları ile ünlü markaların seçilmiş kıyafetlerini, aksesuardan elektroniğe, CD'den kitaba kadar yüzlerce ilginç ürün seçeneği sunuyordu.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Spor
5 Kez Görüntülendi.
Konyaspor, Kasımpaşa'yı 3 golle devirdi
Gündem
80 Kez Görüntülendi.
Hızlı Tren Kazası: Makasçı'dan acı itiraf
Sağlık
26 Kez Görüntülendi.
Karın ağrısı kader değil
Sağlık
25 Kez Görüntülendi.
Çocuklarda ayak ve ağız hastalığına karşı 5 önlem
Sağlık
40 Kez Görüntülendi.
Çürük raporu vermeyen doktora saldırdı
Sağlık
26 Kez Görüntülendi.
Hangi cilt tedavisi size uygun?
Gündem
41 Kez Görüntülendi.
Hızlı Tren Kazası: Facianın izleri böyle görüntülendi
GÜVENLİK
45 Kez Görüntülendi.
Ünlü hipermarkette 15 yaşındaki çocuğu şok tuzak
Gündem
68 Kez Görüntülendi.
Mudanya'da deprem; Bursa Mudanya 3.9 ile sallandı
Magazin
36 Kez Görüntülendi.
Kırmızı bikinisiyle büyüledi