Estrogenolit nedir?  Estrogenolit hap, Estrogenolit damla özellikleri

Estrogenolit içeriği, Estrogenolit yan etkileri, Estrogenolit faydaları, Estrogenolit nedir? Estrogenolit damla ve Estrogenalit hap kullanım şekli haberin devamında.

Estrogenolit nedir?  Estrogenolit hap, Estrogenolit damla özellikleri

Estrogenolit içeriği, Estrogenolit yan etkileri, Estrogenolit faydaları, Estrogenolit nedir? Estrogenolit damla ve Estrogenalit hap kullanım şekli haberin devamında.

05 Nisan 2018 Perşembe 05:26
Estrogenolit nedir?  Estrogenolit hap, Estrogenolit damla özellikleri


Estrogenolit nedir?  Estrogenolit hap, Estrogenolit damla özellikleri

Estrogenolit nedir?  Estrogenolit hap, Estrogenolit damla faydaları, Estrogenolit zararları, yan etkileri..Türkiye'de erkekler arasında belki de en çok konuşulan, kadınlarda cinselliği artıran, şehvet duygularını tetiklediği iddia edilen ilaç, hap ya da damla olarak biliniyor. 

Erkeklerde ve kadınlarda bulunan önemli bir hormon olarak karşımıza çıkan Estorojen'i tanımadan, Estrogenolit'in önemi anlamak oldukça zordur, peki nedir bu Estorejen?

Estrogenolit damla ve Estrogenolit hap kullanım şekli, etkileri, etki süresini bu haberde bulabilirsiniz

Estorojen (Östorojen) hormonu nedir?

Estorejen Kadınları üreme yaşı boyunca, deyim yerindeyse 'Kadın yapan' en önemli hormonlardan biridir. Erkeklerde de bulunmasına rağmen, kızlarda ergenlikten itibaren daha yoğun ve baskın bir yapı oluşturur. 

Estorojen kadınlarda neden daha yoğundur?

Göğüslerin gelişmesini, kadınsı yapının fizyolojik kıvrımlarının oluşmasını, adet döngüsünün dengede tutulmasına, göğüs uçlarının oluşması ve kendine özgü rengini almasına, genital bölgelerin tüylenmesine kadar pek çok işlevi bu hormonlar yönetir.

Estrogenolit nedir? 

Kadınlarda şehvet duygusunu uyandıran bileşenlerin yer aldığı bir tür karışım olarak karşımıza çıkıyor. Estorojen hormonunu tetikleyerek cinsel istek uyandırdığına dair, pek çok açık kaynakta bu konuda veri bulmak mümkün. Bu konuda üretilmiş hapı ve sıvı damlasıyla ilgili yazılıp çizilenler hep aynı türden. Ancak içeriği konusunda hazırlanmış yeterli bilgiyi yabancı kaynaklardan yararlanarak sizler için derledik.. 

Estrogenolit ne kadar sürede etkili olur?

Estrogenolit hapı alındıktan etkisini ilk 20 dakika sonra göstermeye başlıyor. Hafif ateşle başlayan etkinin kendisini göstermesi için yarım saati bulması bekliyor, mutluluk hissi vermeye başmlamasının ardından kullananı tahrik etme özelliği kadınlara bu dakikadan itibaren daha da heycanlandırıyor. Estrogenolit etkisi alındığı andan itibaren 2 saat sürüyor. İlk kullanım sırasında biraz baş ağrısı görüldüğü olabiliyor. Bu sıradan görülen ateşlenmenin doğal olduğuna dikkat çekiylor.

Estrogenolit içeriğinde neler var?


Arginine: (Arjinin olarak da bilinir) Arginin bir a-aminoasittir. L-arginin, doğada bulunan proteinlerin yapısını oluşturan 20 aminoasitten biridir. Memeli canlılarda arjinin temel aminoasitlerden biri olarak öne çıkar, Estorjen eksikliği bu aminoasit takviyesiyle giderilmeye başlar.  Keçiboynuzu, ceviz, yulaf, badem ve çikolata Arginine kaynağı olarak karşımıza çıkar. Estrogenolit içerisindeki Arginine doğal yollarla elde edildiği için yan etkisi bulunmamaktadır


 

Palmitate: Hurma ağacı kökünden anlamı türetilmiş ve önemli bir aside adını vermiştir. Palmitik Asit, bitkilerde insan ve tüm canlılarda bulunur, en yaygın doymuş yağ asidi olarak karşımıza çıkar. Günümüzde düşük yağlı ve yağsız sütlere ilave edilen A vitamini bileşkeli antioksidan olduğu biliniyor.

Damiana; Amerikan kıtasına has bir bitki. Antik çağlarda Kızılderili yerlilerinin çok sayıda ilaç ve merhem yapımında kullanıldığı biliniyor. Botanik bilminde adı Turnera Diffusa olarak yer alırken, uzmanlara göre kusursuz bir Afrodizyaktır. Cinsel içerikli pek çok ilacın yapımında Demiana bitki özünü görmek mümkün. Yapraklarındaki yüksek aroması, çiçeğinde libidoyu yükselten bileşeniyle ticari olarak üretimini yapan çiftlikler bile kurulmuştur. Bileşeninde magnezyum, çinko ve selenyum oldukça zengindir. Bünyesinde A, B1, B2 ve C vitaminleri bulunur. Tek başına yoğun olarak kullanılmaması için uzman uyarısı var. Günde 1 fincandan fazlası özellikle diyabetikler için sakıncalıdır. Uykusuzluğa neden olabileceği gibi zehirlenme fazla içilmesi halinde zehirlenme belirtileri de görülebilir. Meksika mutfağının baştacı otlar arasında yer alır. Günde sadece bir fincan Damiana çayı stres atmak için de ideal tercih olabilir. 

Ascorbic: Vucudumuzda bulunan önemli asit türlerinden biridir. C vitamini içinde bolca var. İlaç yapımında C vitamini düzenleyicisi olarak tercih edilir. 

Valerian: Bizim meşhur Kedi Otu'nun batılı ülkelerdeki adı. Geçtiğimiz yüz yıla kadar Fransız ve İtalyanların parfüm üretiminde kullandığı bilinir. Hiperaktive başta olmak üzere, kaygı bozukluğu ve depresyon, uykusuzluk, uyku bozukluğu, mide tembelliği, migren ağrıları ile mücadele, baş ağrısı, aksiyete gibi rahatsızların tedavi edildiği çok sayıda ilacın hammadesi Kedi Otu'nda bulunur. Hazımsızlığa iyi gelen Kedi Otu Kökü ise zihinsel faaliyetleri hızlandıran etkiye sahip. Kadınlarda adet sancılarını hafifleten özelliği Anadolu'da yıllardır biliniyor.  Kedi Otu'nun alerjik özellikleri dışında bilinen bir yan etkisi yok. Bu özellikleriyle birlikte Estrogenolit damla ya da hap içinde yer alması bizi hiç şaşırtmadı..


Calcium; Bildiğimiz Kalsiyum.. Metalik bir element, doğada bol bulunur. Demir eksikliğinin giderilmesinde önemli rol oynar. Estrogenolit içinde stabilazatör olarak düzenleyici olarak karşımıza çıkıyor. Mevcut oranıyla yan etkisi ve zararı bulunmuyor.

Licorice: Estrogenolit içeriğini sorgularken anavatanı Türkiye olan bitkilerden biri de Licorice. Bizim meşhur Meyan ya da Meyan Kökü.. Her ne kadar batılı kaynaklar Licorice'nin anavatanı olarak Ukrayna ve Rusya'yı gösterse de bakmayın. İçanadolu'nun Güney kesimleri, Akdeniz Bölgesi Antalya'dan Hataya'a kadar uzanan alanda Meyan Kökü son derece yaygındır. Pek çok bitkisel karışımın baş tacıdır. Kokusu, tadı ile pek çok geleneksel içeceğin yapımında kullanıldığı gibi ateş düşürücü özelliği, ağrı kesici etkisi, ülser ve gastritle mücadeledeki rolü hatta kabızlığı iyileştiren ve önleyen gücü ile geleneksel Türk tıbbının insanlığa en büyük armağanıdır. Meyan Kökü'nün Estrogenolit içindeki yan etkisiz rolünü cinsel gücü artıran özelliğine borçlu. Meyan Kökü'nün kadınlar için en iyi afrodizyaklar içerisinde tek başına yer aldığını söyleyen uzmanlar bile var. Estrogenolit, içeriğine Meyan Kökü'nü ilave ederek yan etkisiz akıllıca bir tercih yapmış diyebiliriz..

Ginger; İnanın içerikle ilgili onca İngilizce terimi araştırırken içerisinde Türk aktarların yüzlerce yıldır doğru yolda olduğunu farketmek insanı şaşırtıyor. Ginger bizim Zencefil'in ta kendisi. Hiç bir yan etkisi olmadığı gibi duyguları uyandıran, kadın ve erkeği daha ateşli hale getiren doğal enerji deposu. Kan dolaşımını güçlendirirken, kan akışını da düzene sokan özelliği ile kadınları uyarıyor. Erkeklerde ise daha uzun süreli ereksiyon sağlıyor. Estrogenolit üreticileri kesinlikle işi biliyor..

Kudzu: Uzak Doğu, Asya'nın Güneydoğu kesimleri, Japonya ile bazı Pasifik adalarında yetişen bir tür sarmaşık. ABD, Japonya, Çin, Fransa ve İngiltere'de Kudzu tarım alanlarının iyileştirilmesi, tarım topraklarında tansiyonun  düşürülmesi, insanlar da ise alkol bağımlılığıyla mücadele konusunda üretilen kimyasallarda hammede olarak Kudzu'yu kullanıyor. Meme kanserine duyarlı kişilerin Kudzu'dan uzak durması tavsiye edilirken, kadınlar için iyi bir uyarıcı etkisi yaptığı biliniyor. Kudzu'dan elde edilen krem ve çaylar göz ağrısı, kızamık, menapoz belirtileri, şeker hastalığı, soğuk algınlığı ve soğuk algınlığına iyi geliyor.

Red Rospbrry; Dünya tatlısı Ahududu'muz. İçeceklerin en çok ferahlatanı, 0 kolestrol ile Prof.Dr. Canan Karatay'ın gözdesi.. Zengin potasyum kaynağı, 100 miligramlık besin değeri içinde 50 kalori ile zayıflamak isteyenlerin baştacı, 1.2'lik protoin oranı ile yenilesi, içilesi meyvemiz.. A ve C vitamini deposu, adeta zengin magnezyum kaynağı..  Tadı ve kokusuyla kadınlarda cinsel tutkuları tetikliyor, tansiyonu düşürürken sevişme isteğini adeta zirveye çıkarıyor. Böyle bir meyvanın Estrogenolit içerisine konulmaması galiba en büyük eksiklik olurdu. Kadınlarda ve erkeklerde estorojen hücrelerini harekete geçirdiğini belirten uzmanlar mide ülseri olanların biraz daha dikkatli olması konusunda uyarıyor...

Korean Gingseng; Kore Ginsengi, Uzak Doğu ve Çin geleneksel (alternatif) tıbbının insanlığa belki de Akapuntur uygulamasından sonra sunduğu en büyük bitkisel takviyelerden biri olarak biliniyor. Çok sayıda adı var. Çin Ginseng, Ginseng Kök, Kırmızı Ginseng, Asya Ginseng, Asya Zencefil, Panax Ginseng, Oryantal Ginseng, Jintsam, Ninjin.. Türkiye'de yoğun olarak adı zehirli Adam Otu ile karıştırılır. Kore Ginsengi'nin bilinen bir yan etkisi bulunmuyor. Kadın erkek her yetişkin birey için Ginseng özü rahatlıkla kullanılabilir. Geleneksel Çin Tıbbında Kore Panax Ginseng, yang enerji dengesini sağladığı, artırdığı iddia edilir. Yang enerjisi Çin mitolojisinde eril enerji olarak tarif olarak adlandırılsa da, Yogacı çevreler buna ayrı bir başlık açıyor. 
Estrogenolit içerisinde Estorojen etkisini artıran ginseng bir uyarıcı olarak olarak yer alıyor. Bünyemizdeki stresi yok ederken gerekli enerjinin salgılarken, mutluluk hissi veren endorfin salgısının daha hızla yayılmasına ve çoğalmasına yardımcı oluyor. Ginseng'in özelliklerini kullanım koşullarını ayrı haber çalışmasında daha uzun anlatmakta fayda var. Estrogenolit içerisinde Kore Ginsengi'ni kullanmak akıllıca bir tercih, sonuç olarak doğal bir kaynak ve hiç bir yan etkisi yok.. Kadınlarda libidoyu artıran Kore Ginsengi’nin adet döngüsünü de düzenlediği bilimsel olarak kanıtlanmış durumda.
British Journal of Clinical Pharmacology dergisinde 2002 yılında yayınlanan bir makalede, gribin önlenmesi, kan şekerinin düşürülmesi erkek ve kadınlarda cinsel işlev bozukluklarının tedavisi gibi uygulamalarda kullanılabileceği geniş olarak yer aldı. Güney Kore’de yapılan bir saha araştırmasında cinsel işlev sorunu yaşayanların yüzde 60’nın Ginseng içerek normale döndüğü ortaya çıktı.


Falate : Ispanak yapraklarında yoğun olarak bulunan Folik Asit, Mayo Clinic'e göre B-9 vitaminin temelini oluşturur. Tüm koyu yeşil yapraklı sebzelerde bulunur. Fasulye, bezelye ve fındık Folat açısından oldukça zengin. Tabi fındık ve Folik yan yana gelince, aklımızda o ünlü reklam repliği dönmeye başlar. Depresyon tedavisinde Folik yoğun olarak kullanılıyor. Mayo Clinik, gebe kalmayı planlayanlara, hamile ve emziren kadınlara Folik kullanmayı ısrarla tavsiye ediyor. Bazı kanser araştırmalarında Folat'ın bu hastalığa karşı direnci artırdığı özellikle belirtiliyor.

Biotin; Vucudumuzdaki amino asitleri düzenleyen, karbonihatların metobolizmaya uygun hale getirmeye yardımcı olan önemli bir vitamindir. Özellikle et, balık. yumurta, peynir, karnabahar ve tam buğday ekmeğinde yoğun olarak bulunur. Dikkat kaybının en önemli nedenlerinden biri olarak Biotin eksikliği gösterilir. Cinsel duyarsızlık, cinsel isteksizlik gibi duyguları gidermek için ABD'li uzmanlar biyotik takviyeli gıdaları özellikle tavsiye ediyor. Avustralya ve Yeni Zelanda Sağlık Bakanlıkları yetişkinler için Biotin bazlı gıda takviyeleri için hiç bir kısıtlamaya gerek duymadan özel tanıtım spotları yayınlatıyor.

İron : Demir, Demir eksikliği. Kadınlarda cinsel isteksizliğin en önemli nedenlerinden biri olarak uzmanlar Demir Eksikliği'ne dikkat çekiyor. Söz konusu ilaç, demir eksikliğinin giderilmesinde de önemli bir rol oynuyor. Hazır söz demirden açılmışken, brokoli, mercimek, ay çekirdeği, bitter çikolata ve ıspanağın demir deposu olduğunu hatırlatmakta fayda var..

Zinc : Çinko eksikliğinin neden olduğu cinsel performans düşüklüğü, Estrogenolit içerisinde gözardı edilmemiş. Aile Sağlığı Araştırma Derneği Başkanı Prof. Dr. Halim Hattat özellikle uzun kış gecelerinde mutlu bin cinsellik için Çinko'nun önemine dikkat çekerken, Sağlıklı Yaşam Merkezi Direktörü Uzm. Dr. Özgür Şamilgil, erkekler kadar kadınların da çinko eksikliği yüzünden cinsellikle bağlı olarak pek çok sorunla karşı karşı kaldığının altını çiziyor.. Çinko, insan vucudunda 300'den fazla enzimi aktive ederek çok sayıda fonksiyonu harekete geçiriyor. Uzm. Dr. Özgür Şamilgil'e göre Yeterli miktarda çinko düzeyi bulunan kadınlarda östrojen ve progesteron hormonları sağlıklı düzeylerde seyrediyor. Aksi taktirde östrojen çok fazla artabiliyor. Şamilgil'e göre Çinko cinsel fonksiyonları düzenleyen faydaları önemli bir etken.


Liac: Leylak kokusu, aroması ile tüm bu bileşenleri harmanlayan, cinsel istek ve arzuları artıran başlı başına bir afrodizyak. Onca etkili bitkisel karışımın içinde Leylak'ın varlığı uzun ve mutlu bir gecenin başlangıcı için tek başına yeterli gibi duruyor. Kadın metebolizmasına uygun ekstra bir güç verdiği biliniyor.

Alpha Tocopherol: Yağlı tohumlar ve yenilen bitkilerden aldığımız yağları düzenler. Kimyasal ortamlarda üretilir, E ve D vitaminlerinde bolca vardır.

Thiamin Mononitrate: Kısaca B1 vitamin grubunda yer alan önemli bir besin takviyesidir. Thiamine olarak da anılır. Dünya Sağlık Örgütü reçetesiz olarak kullanılabileceğini tavsiye ediyor. Tiamin genellikle vitaminin taşıma şekli olarak kabul edilir. Bilinen beş doğal tiyamin fosfat türevi vardır.  Süt ve süt ürünleri ile sebzelerde, işlenmemiş tüm tahıllarda, et ve balıkta, bezelye de B1 Tiamin bulunur.

TheobromineCacao; Çikolata, kako, kola gibi ürünlerin içinde de kullanılan geniş kapsamlı organik bir bileşen olarak kullanılıyor. Çok sayıda ilaç ve hap içinde alkaloid ihtiyacını karşılamak kullanılıyor. İçindeki kafein miktarının yüksekliği nedeniyle çoğu enerji içeceği içerisinde yoğun olarak kullanılıyor. Suda çözülmesi son derece hızlı ve kolay olduğu için kullanılmasında sakıncası olmadığı rapor ediliyor. Rus bilim insanı Alexander Voskresensky tarafından keşfedilen madde uzun yıllar ilaç olarak doğrudan kullanılmış.

İndole-3 Carbinol: Sebzelerden elde edilen koruyucu enzim olarak biliniyor. Vucuttaki östrojen düzeyini ve koruyucu enzimleri düzenliyor. Kanserle mücadelede yoğun olarak kullanıldığı (I3C) biliniyor. 


Pantothenic Acid: Hemen her yerde karşımıza çıkabilecek olan hem hayvansal hem de bitkisel Pantotenik asit'in kendisidir. B5 vitamini olarak doktorların sık sık tavsiye ettiği PanVücutta depolanmaz, suda hızla eriği için Pantotenik asit temel bir besin maddesidir. Vucut içinde enzimleri sentezleyen pantotenik asit doğal tahıl gıdalarında, bebem mamalarında ve enerji içeceklerinde güvenli yerini alırı. Amerikan Tıp Enstitüsü (IOM) ve Avrupa Gıda Güvenliği Kurumu (EFSA) gıda ve besin takviyeleri içinde B vitaminleri için her yaştan insana kullanma tavsiyelerinde bulunmuştu. 

Cyanocabalamin: B12 vitamininin sentetik üretim şekli olarak tanımlanıyor. Vucut için önemli bir besin olarak bilinen B12 vitamini sinir ve beyin hücrelerini koruyan serotenin üretimini artırır, yeni serotonin üretimi için hücrelere uyarıda bulunur, kana rengini veren hücrelerin oluşumuna destek verken, bağışıklık sistemini güçlendirir. Daha çok hayvansal gıdalarda bulunan Cyanocabalamin insanların kendini iyi hissetmeleri duygusunu güçlendirir.. ABD Gıda ve İlaç İdaresi GRAS Cyanocabalamin güvenilir vitaminler kategorisinde tuturak tavsiye ediyor.

Pyridoxine HCL: B6 vitamininin en yaygın teknik adı.. Piridoksin olarak bilinir. Ek besin takviyesi gerektiği zamanlarda alınabilir. B6 çoğu gıdaların içerisinde yer alır. B6 vitamini de yağ, karbonhidrat ve amino asit metabolizması için önemlidir.

Ginkgo Biloba: Kimi botanikçiler ona Hayat Ağacı, bazıları ise Mabet Ağacı diyor. Haksız da değiller. Çok sayıda hastalıkla mücadelede ginkgo özü büyük önem taşıyor. Dr. Osman Müftüoğlu, Ginko Biloba konusunu Türkiye'de ilk kez gündeme taşıyan bilim insanı, Dr. Müftüoğlu 2003 yılında yayınladığı Yaşasın Hayat kitabında Hayat Ağacı ve Biloba'yı anlatırken "Alzheimer hastalığının belirtilerini azaltır, baş dönmesi, kulak çınlaması, bunaltı belirtilerine iyi gelir, belleği korur, cinsel gücü destekler, antioksidan etkilidir" diyor. Dr. Müftüoğlu, bu görüşünü yıllar sonra tekrarladığı bir köşe yazısında etken matte Ginkolit'in yan etkilerine de dikkat çekerek, kemoterapi gören hastaları uyarmaktan geri kalmıyor.  Meyvesinden elde edilen Ginkgo Biloba özü eczanelerde ve seçkin aktarlarda bulunabilir. 
Çin tıbbında Ginkgo Biloba özü çok sayıda hastalıkla mücadelede yoğun olarak kullanılırken, cinsel performans artıcı özelliği ile Estrogenolit içinde karşımıza çıkıyor.

Black Cohosh: Kuzey Amerika'da yetişen Siyah Yılankökü bitkisidir. Bilimsel adı Actaea Racemosa'dır. Kadınlarda vajinal kuruluğun giderilmesi için kullanılır. Kadınlarda cinsel ilişki öncesi daha yoğun hormon sağlamaya yardımcı olan özellikleri var. Black Cohosh hakkında şimdiye kadar yapılmış bilimsel bir klinik çalışma mevcut değil. Çin ve Kuzey Amerika yerlileri Black Cohosh'un adet düzenleyici etkisi ve sinek kovan yapısını iyi biliyor. Çinliler bitkisel karışımlarda köklerini kullanırken, Kuzey Amerika'da ilkbahar mevsiminde çiçeklerini tercih ettiği görülüyor.

Niacinamide: En iyi vitaminler kategorisinde yer alıyor. B3 vitamini ve mikotinik asit olarak işaretlenmiş durumda. Kozmetik üreticilerinin cildi gençleştirmek için geliştirdiği kremlerde karşımıza yoğun olarak çıkıyor.

YAN ETKİLERİ VAR MI?

İçeriğinde yer alan organik, bitkisel ve endüstriyel bileşimleri tek tek inceledik. Uzmanların uyarılarına da kulak verdik. Estrogenolit içerisinde yer alan her vitaminin, bitkisel bileşenlerin hangi yaş grubuna hitap ettiğini gözönü alacak olursak kullanım şartları tam olarak uygulandığında yan etkisi görünmüyor. Her zaman olduğu gibi doktor tavsiyesi, sağlık kuruluşlarının uyarısını mutlaka dikkate almalı, bu tür ilaçları kullanmadan önce eczacımıza danışmalıyız.  Bilinen her hangi bir yan etkisi bulunmamasına rağmen Estrogenolit’in mutlaka güvenilir mecralardan temin edilmesi gerektiğini de unutmamalıyız...

Son Güncelleme: 07.04.2018 06:28
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Betül 2018-04-05 12:11:40

Selam öncelikle yaklaşık 20 dk ayırdım ve ürünle ilgili yazdığınız tüm bilgileri detaylıca okudum 1 kaç haftadır eşimle olan cinsel hayatımız biraz problemli geçiyor. Bunun sebebi de benim cinsel isteksizliklerimin olması eşime hak veriyorum ama elimden de bir şey gelmiyor. Bu nedenle bu tip ürünler olduğunu başka evli bir arkadaşımdan öğrendim. Araştırırken karşıma en güvenilir ve kaliteli olduğunu düşündüğümü Estrogenolit damla ile karşılaştım. Bu zamana kadarki okuduğum ürünler arasında gerek içeriğiyle gerekse etkileriyle güvenimi kazandığını söyleyebilirim. Ejzane sitesi üzerinden sipariş verdim. 5-10 dk sonra dönüş yaptılar ve siparişimi onayladılar. Bir kaç konuda daha müşteri temsilcileri ile görüşme yaptım ve siparişimi tamamladım. Teşekkürler, etkilerini tekrar buradan paylaşacağım.

Misafir Avatar
ayhan 2018-04-06 02:59:07 @Betül

betül hanım selamlar esterogonilit hap mı daha etkili yoksa damlasını mı tavsiye edersiniz? kullanımda kontrol dışı bir olay yaşandımı. teşekkür ederim

Beğenmedim! (0)
Avatar
İsim Yok 2018-04-05 12:12:36

Arkadaşlar birşey sorucam kullanıp gerçekten etkisini görenler yazabilir mi lütfen? Gerçekten işe yarıyor mu ve kullananlar memnun mu?

Avatar
Sercan Yıldız 2018-04-05 15:06:33

Satın alırken beni kazklamayacak güvenilir site istiyorum. Yorumlarım neden gelmiyor

Avatar
emrah bulut 2018-04-06 00:33:56

estrogenolit hap fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz, estrogenolit hap kullanım şekli bir de gerçekten faydasını gören oldu mu gelen yorumları yayınlıyormusunuz

Avatar
serkan izmirli 2018-04-05 07:39:58

estrogenolit hapı ya da estrogenolit damlasını güvenilir nereden bulabiliriz? fiyatı konusunda bilgi verebilirmisiniz.. geçenlerde sahte estrogenolit damlası haberleri çıktı bunlar doğru mu? teşekkür ederim

Avatar
Ejzane 2018-04-05 11:44:34

Merhaba,

Estrogenolit ürünleri ve diğer bir çok konuda ilaç dışı ürünler ile Türkiye'nin en önemli markalarından biri olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İnternet sitemiz www.ejzane.com üzerinden güvenle sipariş verebilir, farklı konulardaki ihtiyaçlarınıza göre de ürünler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ejzane.com - Satış Departmanı

Avatar
hakan saygılı 2018-04-06 10:34:28

estrogenolit nerede üretiliyor bilgi almak istiyorum. bu ürünlerin ticaretini yapmak yasal mı daha önce polis edirnede sinek damlası baskınları vermişti ben de buna benzer bir ticaret yapsam yasal mı öğrenmek istiyorum

Avatar
ramazan 2018-04-06 19:12:34

Estrogenolit damla mı daha etkili yoksa hapı mı bilgisi olan tavsiyede bulunabilir mi acil. Estrogenolit deneyenlerin yorumlarını bulabileceğim bir yer var mı arkadaşlar. Ciddi bir sağlık sorunumuz var çözmek için bunu denemek istiyorum