Kategoriler

Son Dakika Haberler

Parkta unuttukları altınlar için, günlerdir nöbet tutuyorlar

İstanbul Zeytinburnu'nda Zekiye Çiçek ile eşi Nezir Çiçek, Telsiz Mahallesi'nde bir parkta otururken unuttukları 500 gram altını, bulan kişinin geri getirebilir umuduyla günlerdir parkta nöbet tutuyor.

Parkta unuttukları altınlar için, günlerdir nöbet tutuyorlar

Oğluna düğün için biriktirdiği, gelinine ise düğünde taktığı altınları parkta oturduğu bankta unutan çiftin nöbeti devam ediyor. Zekiye ve Nezir Çiçek çifti, İstanbul Telsiz Mahallesi’ndeki parkta kaybettikleri 500 gram altının geri getirilmesi umuduyla, o gün oturdukları bankta gece gündüz bekliyor

İstanbul Zeytinburnu'nda, Zekiye Çiçek ile Nezir Çiçek çifti, 500 gram ağırlığındaki altınlarını kaybettikleri parkta nöbet tutuyor. Zeytinburnu'nda oturan 58 yaşındaki Zekiye Çiçek, 19 Eylül'de alışveriş yapmak için evinden çıktı. Çiçek, hem oğlunun düğünü için biriktirdiği hem de gelinlerine ait olan yaklaşık 500 gram ağırlığındaki altınları da evden çalınmaması için yanına aldı. Alışverişin ardından Telsiz Mahallesi'ndeki Ziya Gün Parkı'na giden Çiçek, dinlenmek için buradaki banklardan birine oturdu. Bir süre sonra parktan ayrılıp evine gelen Çiçek, poşetin içine sarılı altınları bankta unuttu.

BİLEZİK ÖDÜLÜ VAAT ETTİ

Parka geri dönüp oturduğu bankta altınlarını bulamayan Çiçek, ailesiyle birlikte polis merkezine başvurdu. Zekiye Çiçek ve eşi Nezir Çiçek, altınların geri getirilmesi umuduyla olayın yaşandığı günden bu yana parka giderek, nöbet tutuyor. Nezir Çiçek, kaybedilen altınları bulup getirene ödül olarak iki çift bilezik ile bir miktar para vereceğini belirterek, "Biz gece gündüz altınların kaybolduğu bu parkta bekliyoruz. Altınları bulup getiren kişiye gerekeni yapmaya hazırız. Yeter ki altınlarımız bulunsun" dedi.

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Genel
38 Kez Görüntülendi.
TEM'de otobüs kamyona arkadan çarptı, 37 yaralı var
Ekonomi
137 Kez Görüntülendi.
TV 8 de gitti | Medya yabancılara teslim
Spor
24 Kez Görüntülendi.
Beşiktaş, Sivasspor'a farklı yenildi
Spor
10 Kez Görüntülendi.
Manchester City evinde Tottenham ile evinde 2-2 berabere kaldı
Gündem
112 Kez Görüntülendi.
Sel sularında sıkışan vatandaşları zıpkıncılar kurtardı
Spor
30 Kez Görüntülendi.
Galatasaray'da şok ayrılık
Spor
16 Kez Görüntülendi.
Real Madrid sezona galibiyetle başladı
Spor
10 Kez Görüntülendi.
Liverpool deplasmanda galip
Spor
13 Kez Görüntülendi.
Çaykur Rizespor deplasmanda galip
Ekonomi
37 Kez Görüntülendi.
Benzine zam geliyor | İndirim havada kaldı