Kategoriler

Son Dakika Haberler

Kaldırıma park eden maganda, gençlerin üzerine yürüdü

İstanbul Beylikdüzü'nde otomobilini kaldırıma park eden sürücü, tepki gösteren bisikletli gençlerle tartıştı. Gençlerin tepki gösterdiği sürücü bir de üstlerine yürüdü.

Kaldırıma park eden maganda, gençlerin üzerine yürüdü


Kaldırımlara, ana caddelerde trafik ışıklarının hemen önüne, boş buldukları her yere araçlarını bırakarak giden magandalar vatandaşlara hayatı çekilmez hale getirirken, kendilerini uyaranlara da arsızca saldırıyor. 

İstanbul Beylikdüzü’nde bisikletle seyreden gençler, otomobilini kaldırıma park eden sürücüye tepki gösterdi. Kaldırımda park edilen araç engeline takılan gençler, "Başka yer yok mu, bir engelli gelse nereden geçecek?" diyerek sürücüye tepki gösterdi. Bu sözler üzerine aracından inip gençlerin üzerine yürüyen sürücü, "Buraya park ettim, var mı diyeceğin? Engellileri ben görüyorum" ifadelerini kullandı

Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi Anadolu Caddesi üzerinde giden bisikletli gençler, bisiklet yolunun bitmesi üzerine kaldırıma geçti. Burada bir süre daha seyreden gençler, bir sürücünün otomobilini kaldırıma park ettiğini gördü. Kaldırımdan geçmekte zorlanan gençler, aracın yanından geçmeye çalışırken içeride oturan sürücüye tepki gösterdi. Gencin, "Ağabey başka yer yok mu, buraya mı park ettin?" sözü üzerine sürücü aracından indi.

GENÇLERİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Öfkelenen sürücü, "Buraya çektim var mı bir diyeceğin?" diyerek gençlerin üzerine yürüdü. Gencin, "Geçemiyoruz abi bir engelli gelse nereden geçecek?" cevabı üzerine sürücü, "Ben engelliyi görüyorum" dedi. Çevredeki bir kadının da tepki gösterdiği olayda sürücü, "Bırak konuşma ya!" ifadelerini kullandı. Gençler ardından yollarına devam ederek olay yerinden ayrıldı. Yaşananlar ise kask kamerasına yansıdı.

Yorumlar

cahiller ülkesinden yazıyorum 3 Hafta Önce

Bisiklet kaldırımda değil ya bisiklet yolunda, ya da otoyol hariç karayollarında sürülür. Tencere dibin kara, seninki benden kara.

Daha Fazla Haber
Ekonomi
25 Kez Görüntülendi.
Memurun istediği zam oranı belli oldu, hükümet ne kadar verecek?
GÜVENLİK
48 Kez Görüntülendi.
Gülen Pamukçu cinayeti'nde tanıklar konuştu
GÜVENLİK
44 Kez Görüntülendi.
Kopyacı katil | Ceren Damar'ın katiline en ağır müebbet
Genel
35 Kez Görüntülendi.
Bugün hava nasıl olacak? Trakya ve Marmara için uyarı geldi
Spor
13 Kez Görüntülendi.
Avrupa'da rakiplerimiz belli oldu
Spor
21 Kez Görüntülendi.
Vedat Muriqi boş geçmiyor
GÜVENLİK
86 Kez Görüntülendi.
Arkadaşlık teklifine hayır cevabı alınca kan döktü
Gündem
98 Kez Görüntülendi.
Ceylanpınar'a roketli saldırı, 5 yaralı var
Genel
74 Kez Görüntülendi.
Otobüs tacizcisine mahkeme acımadı, 2 yıl ceza
Gündem
71 Kez Görüntülendi.
İstanbul'daki kaçak Suriyeli'lere bir ay süre