Kategoriler

Son Dakika Haberler

İYİ Parti Tekirdağ il teşkilatı kaynıyor

Genel seçimler sırasında milletvekili adayı olan Seval Erkan'ın istifasının ardından İYİ Parti Tekirdağ il teşkilatında sular durulmuyor..

İYİ Parti Tekirdağ il teşkilatı kaynıyorTrakya'da teşkilatlanmasını tamamlayan ve vatandaşlar arasında oldukça ilgi gören İYİ Parti Tekirdağ İl Teşkilatı'nda, partiye emek ve gönül veren isimler ile yeni başkan arasında buzlar erimiyor. Parti'nin Tekirdağ Kurucu il başkanı Seval Erkan'ın milletvekili adaylığı için istifa etmesinin ardından Genel Merkez tarafından görevlendirilen yeni başkanı Sertaç Alkaya, çok sayıda teşkilat görevlisi ile yollarını ayırdı. Alkaya'nın bu tutumu eski yönetim kurulu üyelerinin tepkisine neden oldu.

Teşkilat yönetim kurulu üyeleri arasında haberleşmenin sağlanması için kurulan whatsapp grubunda eski üyeleri çıkardığı öne sürülen  Başkan Sertaç Alkaya'ya tepki gösteren eski yönetim kurulu üyeleri "Parti için verdiğimiz emeğin karşılığını beklemiyoruz. Ama yeni başkanın İYİ Parti'ye gönül verenleri rencide eder davranışları partiye zarar veriyor" uyarısında bulundu. 

İYİ Parti il yönetiminin Alkaya'nın yakın arkadaş grubu tarafından oluşturulduğun öne süren üyeler, durumu genel merkeze de ilettiklerini, hoşnutsuzluğun ilçe teşkilatlarına da sıçradığını ileri sürüyor.

Konuyla ilgili olarak bilgisine başvurduğumuz İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Sertaç Alkaya, söz konusu uygulamanın rutin bir işlem olduğunu belirterek "Yeni yönetim kurulu teşkilinden sonra eski arkadaşlarla yollarımızı ayırdık" dedi. 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
Gündem
9 Kez Görüntülendi.
ABD ve PKK'nın Münbiç oyunu 
Spor
8 Kez Görüntülendi.
Ersun Yanal takımın yeni liderini buldu
Spor
7 Kez Görüntülendi.
Gözler Milli takımda, Rakip Fransa
Magazin
9 Kez Görüntülendi.
Çukur dizisinin Cumali Koçovalı'sı alış verişte 
Magazin
13 Kez Görüntülendi.
Fenerbahçe Kulübü'n'den Acun'a geçmiş olsun mesajı
Magazin
15 Kez Görüntülendi.
Seda Sayan alkollü araç kullanmaktan ehliyetine el konuldu
Genel
6 Kez Görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gazetecilerle buluşmasında büyük sürpriz
Gündem
44 Kez Görüntülendi.
Koray AYDIN, "Çarıkları giydik, artık sahadayız"
Gündem
21 Kez Görüntülendi.
TSK ve ÖSO Telabyad'a girdi, PKK'lılar sıvıştı
GÜVENLİK
387 Kez Görüntülendi.
İş dünyasını sarsan intihar | Serkan Ceylan intihar etti