Künye

 
Sahibi
Mehmet Koca
mkoca@iyigunler.net 
Yayın Grubu Başkanı

Ahmet Sercan
Sercan@iyigunler.net


İLETİŞİM
Telefon: 
TELEFON: 0555 219 29 24
                    0532 260 98 55
                           info@iyigunler.net


Genel Yayın Koordintörü
Ömer Faruk Lermioğlu

omer@iyigunler.net

Yazı İşleri Müdürü
Deniz Kılıç
Deniz@iyigunler.net

Ekonomi Müdürü
Tuğba Şekerci
tuba@iyigunler.net

Magazin Müdürü
Özlem Benli
Ozlem@iyigunler.net

Spor Müdürü
Barış Bodur
bbodur@iyigunler.net

ANKARA TEMSİLCİSİ

Beril Çuhadaroğlu
beril@iyigunler.net

Diplomasi Haberleri
Şamil Kucur
skucur@iyigunler.net

Marmara Bölge Temsilcisi
Kemal Kaçmaz
kkacmaz@iyigunler.net

Almanya
Yaşar Kaçmaz
ykacmaz@iyigunler.net

İsrail
Rafael Sadi
rsadi@iyigunler.net



Reklam ve İşbirliği 
info@iyigunler.com.tr
Haber Düzeltme ve Bilgilendirme
info@iyigunler.com.tr
http://www.iyigunler.net

Tanıtım yazısı & Reklam
www.tanitimdahisi.com
Mail: tanitimdahisi@gmail.com
Skype: tanitimdahisi
Telefon: 0532-1673972
Telefon: 0488-2147733



Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
iyigunler.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.