Künye

 

Sahibi
Mehmet Koca
mkoca@iyigunler.net 



İLETİŞİM
Telefon: 
TELEFON: 0555 219 29 24

Cumhuriyet Mah. Tavukçu Fethi Sokak
Rotondo İs Merkezi No 2 K: 4 D: 13 Pangaltı
P.K. 34380    |    Şişli - İstanbul / TURKEY
                           info@iyigunler.net


Yazı İşleri Müdürü
Deniz Kılıç
Deniz@iyigunler.net

Ekonomi Müdürü
Tuğba Şekerci
tuba@iyigunler.net

Magazin Müdürü
Özlem Benli
Ozlem@iyigunler.net

Spor Müdürü
Barış Bodur
bbodur@iyigunler.net

ANKARA TEMSİLCİSİ

Beril Çuhadaroğlu
beril@iyigunler.net

Diplomasi Haberleri
Şamil Kucur
skucur@iyigunler.net

Marmara Bölge Temsilcisi
Kemal Kaçmaz
kkacmaz@iyigunler.net

Almanya
Yaşar Kaçmaz
ykacmaz@iyigunler.net

İsrail
Rafael Sadi
rsadi@iyigunler.net



Reklam ve İşbirliği 
info@iyigunler.net
Haber Düzeltme ve Bilgilendirme
info@iyigunler.net
http://www.iyigunler.net

Tanıtım yazısı & Reklam
www.tanitimdahisi.com
Mail: tanitimdahisi@gmail.com
Skype: tanitimdahisi
Telefon: 0532-1673972
Telefon: 0488-2147733



Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
iyigunler.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.