NAZAN ÖNCEL VE TARKAN'LA YENİDEN DÜET YAPTI

Nazan Öncel ve Tarkan'la yeniden Düet yaptı

Besteci, söz yazarı ve sanatçı Nazan Öncel ile Tarkan Hadi O Zaman isimli şarkı için yeniden düet yaptı.

Nazan Öncel Tarkan düeti, Nazan Öncel Tarkan Hadi O Zaman

Besteci, söz yazarı ve sanatçı Nazan Öncel ile Tarkan yeni bir düet daha denemesi daha yaptı. Hadi O Zaman adlı şarkı ile muhteşem bir düete imza attılar. Megastar Tarkan ile Nazan Öncel yeni düetleri Hadi O Zaman'ı buradan dinleyebilirsiniz.
Türkiye'nin Megastar'ı Tarkan ile ünlü sanatçı yine Türkiye'nin en önemli seslerinden olan Nazan Öncel bir yeni düete daha imza attılar. Daha öncesinde de birlikte düet yapan muhteşem ikili 23 Mart Pazar akşamı saat 21.00'da hayranlarının karşısına Hadi O Zaman isimli şarkısıyla çıkacaklar. Tarkan ile Nazan Öncel Pazar akşamı çıkacak olan Hadi O Zaman düeti şimdiden sosyal medyayı salladı.

Herkes bu yepyeni düeti merakla bekliyor.Dargın olan Tarkan ile Nazan Öncel yepyeni bir düet ile bir araya geldi ve kırgınlıkta böylece bitmiş oldu. Kırgınlığın bitmesine neden olan Hadi O Zaman isimli düet şarkısı şimdiden çok merak edilir oldu.

Tarkan ve Nazan Öncel yıllar sonra yaptıkları düet ile müzik piyasasını salladılar. İki ünlü şarkıcının birlikte yaptığı single çalışmasında 'hadi o zaman’ isimli şarkıda düet yaptılar.  

Nazan Öncel. Tarkan single çalışması "Hadi OZaman", 23 Mart Pazar akşamı saat 21.00’de hayranlarının karşısına çıkacak.Nazan Öncel ve Tarkan'la yeniden Düet yaptı başlıklı haberimiz 2968 kez okundu. Yayınlanma tarihi: 2014-03-22 17:26:50

Yorum Yazınız

İsim Soyisim:
Güvenlik Kodu:
Kodu değiştir

    Mevcut Yorumlar

    Bu hiç yorum yapılmamış, ilk siz yorum yapmak istermisiniz?

Videolar

Tum Videolar

Büyük Yürüyüş Belgeseli

TRT1 Büyük Yürüyüş Belgeseli

Ermenistan Askeri yakalanınca özür diledi

Ermeni askeri diz çöktü özür diledi

Google+